‹ חזור

עולם הנדל"ן

סיטואציית הרכישה בעולם הנדל"ן, התהליך שעובר הלקוח ופרק הזמן הלוקח מרגע הבשלת ההחלטה לכדי ביצוע הינם שונים בכל פרמטר אפשרי מכל סיטואציית רכישה אחרת.

לקוח שרוכש דירה או קרקע לבניית בית הוא לא לקוח רגיל המבקש לבצע רכישה של מוצר צריכה או שירות, מדובר בלקוח העומד לבצע את הרכישה הגדולה ביותר בחייו!
כאשר מדובר ברכישת נכס נדל"ן, תהליך קבלת ההחלטה של הלקוח הינו מורכב וכרוך בשלבים רבים שעליו לעבור תוך למידת הנושא, השוואת החלופות העומדות בפניו ואיסוף כמות רבה של פרטים עד שהוא מגיע לנקודה בה הוא מקבל את ההחלטה לבצע את העסקה ולרכוש נכס.

גם לאחר שנתקבלה ההחלטה, ממשיך הלקוח בתהליך מעניין ומורכב הכולל בחינת העיר, השכונה, הרחוב, היזם המבצע, דירות יד שנייה. הוא נעזר במידע ממתווכים,  אתרי לוחות ומתוודע לכמות ניכרת של אינפורמציה תוך זמן קצר מאוד. לאורך התהליך, הלקוח מושפע מגורמים ו"טריגרים" רבים עד שבסופו נרקמת העסקה, נשלפת העט ונחתם חוזה בשעה טובה.

התהליך הינו ייחודי גם מבחינת פרק הזמן שבין קבלת החלטה לרכוש נכס לבין רכישתו בפועל. הדבר עשוי לקחת מספר חודשים ולעיתים אף שנים.

סיטואצייה ייחודית – מצריכה פתרונות ייחודיים
אנחנו כאן בכדי לייצר אותם בעולם הדיגיטל, עבור עולם הנדל"ן.

מה זה נדל"ן מסחרי / ריטייל?

נדל"ן מסחרי כולל נכסים אשר אינם מיועדים למגורים, כגון חנויות ומשרדים.
השקעה בנכס מסחרי הינה השקעה נדל"נית אלטרנטיבית להשקעה בנכס למגורים כיוון שהיא עשויה להיות בעלת תשואה גבוהה לאורך זמן וליהנות מביקושים קשיחים בחוזים ארוכי טווח.

רוב המשקיעים הישראלים מעדיפים להשקיע בנדל"ן למגורים כיוון שמדובר בהשקעה מעט יותר קונבנציונאלית ואף אמוציונאלית. משקיע פיננסי בלבד יוכל לבחון השקעה בנכס מסחרי בצורה שונה ופעמים רבות להעדיף אותה על פני נכס למגורים.

אנחנו ב FRESH יודעים לדבר בשפת משקיעי הנדל"ן ויודעים לשווק את נקודות החוזקה והיתרונות ברכישת נכס מסחרי מכל סוג, למשקיע הפוטנציאלי.
את שפת המשקיעים אנחנו מתרגמים לשפת הדיגיטל שהיא שפת האם שלנו.

אם יש לכם משרדים למכירה או להשכרה וחנויות שהייתם רוצים לקדם – פנו אלינו נשמח לעזור!

נדל"ן במספרים

דירות יד1
בישראל, נרכשות בממוצע כ  40,000 דירות חדשות בשנה.
בשנים האחרונות לאור חוסר יכולת של הענף לענות על היקפי הביקוש מספר הדירות המיוצרות ירד ובהתאמה ירדה גם כמות הדירות הנמכרות.

דירות יד2
בישראל, נרכשות בממוצע כ 60,000 דירות יד שנייה בשנה, מתוכן כ 33% נמכרות באמצעות מתווכים.

שיפוצי דירות ובתים

  • מידי שנה כ 14% מהאוכלוסיה משפצים את דירותיהם, כלומר כ 250,000 שיפוצים בשנה.
  • כ 65% משפצים דירה בבניין ו כ 35% משפצים בית פרטי
  • כ 20% מהמשפצים משתמשים בשירותים של מעצבי פנים
  • ההוצאה הממוצעת על שיפוץ היא 50,000 ₪
  • כ 20% מהמשפצים זקוקים להיתר בנייה.