‹ חזור

אודותינו

נעים מאוד,
אנחנו חברת FRESH נדל"ן ואנחנו יודעים לעשות רק דבר אחד:
להביא את התוצאות השיווקיות הכי טובות בתחום הנדל"ן, מכל פעילות ברשת.
כדי להשיג את המטרה הזו פעם אחרי פעם, פיתחנו תפיסת עבודה ייחודית שמבוססת על הניסיון הרב שצברנו בפלטפורמות השיווקיות השונות ברשת האינטרנט 점사랑 다운로드. תפיסת העבודה שלנו מאפשרת לנו לבצע פעילות פרסום ממוקדת ויעילה ש"צדה" את קהל היעד בפינצטה ומצליחה להפוך "גולש תמים" ברשת ללקוח אקטיבי המבצע רכישה.

על המנכ"ל – טל ספיבק

טל ספיבק, מנכ"ל ובעלים של חברת FRESH נדל"ן, העוסקת בפעילות דיגיטלית לענף הנדל"ן ומעניקה מגוון שירותים טכנולוגיים ופתרונות ייחודיים וייעודיים למיטב החברות בענף Download amos 23.
לטל ניסיון רב שנים בתחום השיווק בכלל ובשיווק הדיגיטלי בפרט.  בעברו שימש טל כסמנכ"ל השיווק של קבוצת מרכז הבנייה הישראלי וכיום נמנית הקבוצה על לקוחות החברה.
בנוסף לתפקידו כמנכ"ל FRESH נדל"ן, נמנה טל על מייסדי קהילת "מנהלי שיווק מצייצים", המונה למעלה מ 6,500 אנשי שיווק ופרסום מהחברות המובילות במשק Icebone Dictionary.
בזמנו הפנוי אוהב טל לבלות עם משפחתו, לצלם, לטייל, לחקור את העולם הדיגיטלי ולחפש גאדג'טים מיוחדים.
המוטו של טל: לעולם אל תפחד ללכת אחרי הזרם ולעולם אל תפחד לקחת את הזרם אחריך!

 

אי אפשר למכור דירה כמו שמוכרים מקרר…

FRESH נדל"ן  היא בראש ובראשונה בית טכנולוגי לפתרונות עבור עולם הנדל"ן Morning mp3 download.
יש לכם חלום להגשים בעולם הדיגיטאלי? שתפו אותנו – אנו כבר נמצא פתרון לממש אותו.
אנחנו כאן כדי לספק לכם מגוון של פתרונות שאתם מכירים וגם פתרונות מעניינים שאתם פחות מכירים 3dmark fire strike 다운로드.

התפיסה המנחה שלנו ב FRESH נדל"ן היא כי קהל היעד בשוק הנדל"ן מתנהל אחרת, מערכת השיקולים ותהליך קבלת ההחלטה לרכוש דירה דווקא בפרויקט מסוים ולא באחר, אינם דומים לקבלת החלטה בכל תחום שהוא.
מכאן שאופן ההנעה לפעולה, המסרים המזוקקים ופעילויות האון ליין מרקטינג החדשניות בהם אנו נוקטים הינם מבודלים וממוקדים לקהל זה, תוך ביסוס על שנים של נסיון נצבר בתחום שיווק הנדל"ן ועל הבנה עמוקה של הצרכן הנדל"ני הפוטנציאלי cnn 영상.

 • מאופטימי לאופטימלי
  אנחנו לא מקווים, אנחנו גורמים לדברים לקרות! המהלכים השיווקיים שלנו ברשת עוברים אופטימיזציה יסודית בכל רגע נתון, המבוססת על הגדרת מדדי בחינה ברורים וניתוחים סטטיסטיים מדויקים hexdump. בדרך זו אנחנו מצליחים להביא כל קמפיין לתוצאות אופטימליות תוך שיפור מתמיד במדדים ולהפוך מהלכים שיווקיים טובים, למצויינים!
 • למה לחפש פתרונות אם אפשר לפתח אותם free language dictionary?
  העתיד כבר כאן? אנחנו מוכנים! בעולם הדיגיטל, שבו הקידמה היא שם המשחק, אנחנו רותמים את הטכנולוגיה לצידנו ומשקיעים משאבים רבים בפיתוח כלים טכנולוגיים מתקדמים, שיאפשרו לנו למפות ולאתר קהלי יעד מגוונים, לשפר את איכות הפרסום ולמקסם את התוצאות שאנחנו משיגים בשטח.
 • נשמה אינטראקטיבית
  מאחורי העכברים, המקלדות, הלידים והבאנרים שלנו עומדים אנשים מעולים עם לב גדול Kim's Article Navigator.  אנחנו מאמינים שגם בתחום שבו הטכנולוגיה שולטת, אין תחליף לאיכות האנושית. לכן, אנחנו מעמידים לרשות הלקוחות שלנו צוות מקצוענים, ששולט ללא עוררין במדיה הדיגיטלית, חי ונושם את עולם הנדל"ן על כל היבטיו, אבל גם לוקח אישית כל אחד ואחד מהלקוחות ומשקיע את הנשמה בהצלחה של כל מהלך שיווקי 더 콜 다운로드.
 • דיגיטליים מהבית
  חדשים בשכונה? חפשו את הבניין הכי בולט! FRESH נדל"ן הינה חלק מקבוצת חברות בתחום הפרסום והדיגיטל, מה שמאפשר ללקוחותיה ליהנות מסינרגיה ושיתופי פעולה רחבים והצגת פתרונות כוללים לכל סוגי הלקוחות.
 • מי כבר עשה לנו לייק?
  אז ככה,
  ישראל  קנדה ● קבוצת אלמוג ● רוטשטיין ● אזורים לוינשטין ● YBOX ● קבוצת אביב ● חן ואיתי גינדי ● גינדי ● מרכז הבנייה הישראלי ● קבוצת כנען  ● התאחדות בוני הארץ  ● קבוצת דקל  ● Dun & Bradstreet  

  הם רק חלק קטן מהלקוחות שלנו שמסתובבים עם חיוך גדול על הפנים.