‹ חזור

חזון

כשתנופת הנדל"ן ואימפקט הדיגיטל נפגשים על שולחן העבודה של Fresh

למה אנחנו כאן?

ערוצי השווק הדיגיטליים מהווים חלק ניכר מתקציב השווק והפרסום של רוב הענפים העסקיים בארץ 리얼텍 무선랜 드라이버 다운로드.

ענף הנדל"ן, זה שנים מחזיק באסטרטגיה המפנה תקציבים רבים לפעילות שווקית עניפה בערוצי האוף-ליין ואילו בעולם האון-ליין, שם חיים מידי יום אלפי לקוחות פוטנציאלים, נראה כי חברות רבות מן הענף מתפשרות על נוכחות מועטה, לא ממוקדת או על אסטרטגיה של שווק אחיד בשני הערוצים, שכלל אינם מדברים באותה השפה Multiple filesed at once.

Fresh נדל"ן, היא תולדה של אנשים בעלי מומחיות בעולם הנדל"ן ובעולם ה ON LINE MARKETING
גם יחד (וגם לחוד) Fiddley download!

  • עולם התוכן של ענף הנדל"ן הוא ה BREAD AND BUTTER  שלנו
    החזון שעמד לנגד עיננו כאשר הקמנו את Fresh נדל"ן היה לרתום את הידע הרב והמומחיות שצברנו בעולם הדיגיטל לטובת לקוחותינו: חברות, יזמים ומשווקי נדל"ן.אנו נושמים וחיים זה שנים רבות, את עולם התוכן של ענף הנדל"ן Manual Overwatch. זהו עולם תוכן ייחודי, שאינו מקביל לעולמות תוכן אחרים ומתאפיין בצרכים שונים וקהל לקוחות בעל התנהגות צרכנית שונה 일루전 게임 다운로드.
  • אסטרטגיית על שמתאימה לכל לקוח? לא בבית ספרנו!
    אנו מאמינים כי שווק דיגיטלי בעולם הנדל"ן חייב לאמץ ולקדם תהליכים חדשים ממוקדי לקוח (שיווק פרסונלי) תוך יצירת שיח ייחודי עם כל פרט בקהל יעד.אנחנו ב Fresh נדל"ן לא מסתפקים בפתרונות סטנדרטיים וקונבנציונליים ומאמינים בגישה רעננה ובהתאמת אסטרטגיה לכל פרויקט ולכל לקוח teamviewer 10 다운로드. היכולות הטכנולוגיות שרכשנו עם השנים, מאפשרות לנו לתפור, כל פעם מחדש, חליפה ייחודית התואמת את הצרכים הייחודיים של הלקוח Altibase download.
    שיטת העתק הדבק, לא עובדת אצלנו!