‹ חזור

מוצרים ושירותים

 • אסטרטגיה
  הלקוחות שלנו לא מוציאים כסף על פרסום, הם משקיעים אותו בפרסום.
  האינטרנט הוא פלטפורמת פרסום אינסופית ולכן כל מהלך שיווקי שאנחנו מבצעים ברשת מתחיל בנקודה מאוד ברורה – פיתוח אסטרטגיה דיגיטלית מקיפה המבוססת על הבנה מעמיקה בשוק הנדל"ן, מחקר שוק מעמיק, פיצוח היתרונות היחסיים של המותג ומיפוי נקודות המפגש שלו עם קהלי היעד הרלוונטים. על בסיס תהליך הלימוד המדוקדק אנחנו מתאימים לכל מותג או פרויקט, אסטרטגיה שיווקית שנתית שתמקסם את ביצועיו ותהפוך את תקציב הפרסום הדיגיטלי שלך להשקעה הכי משתלמת שביצעת Star Trek Beyond.
 • PPC – קידום ממומן
  אם עושים אותו נכון, פרסום PPC הוא מנוע צמיחה עסקי שקשה להתחרות בו.
  צוות הקידום של FRESH נדל"ן הוא בדיוק התוסף שיאפשר למנוע הזה להשיג עבורך ביצועים מרשימים בכל דרך ומול כל מתחרה. אנחנו מתמחים בבניית קמפיינים בשיטת PPC ובמיקסום שלהם לאורך זמן. בכל קמפיין אנחנו מבצעים מחקרים סטטיסטיים מעמיקים של מונחי חיפוש רלוונטים, מפיקים עמודי נחיתה איכותיים שייצרו יחס המרה גבוה ובונים מערך מודעות חכם שיביא לאחוזי הקלקה גבוהים 피학의 노엘 다운로드. אנחנו לא בונים קמפיינים של "שגר ושכח", אלא מבצעים אופטימיזציה של כל הפרמטרים בקמפיין כדי להביא לשיפור מתמיד בתוצאות.

 • פייסבוק- Facebook
  זה שכולם משתמשים במילה "פייסבוק" לא אומר שכולם יודעים להשתמש בפייסבוק.
  FRESH נדל"ן מעמידה לרשותך צוות של מומחים ל"מינגלינג מקוון" שיודעים להשתמש בפלטפורמה של הרשת החברתית הגדולה בעולם ולהפוך אותה לכלי יעיל לקידום שיווקי של עסקים 애플 sd 고딕 네오 다운로드. אנחנו מתייחסים לפעילות בפייסבוק כקמפיין פרסומי לכל דבר ובונים תכנית עבודה פרטנית הכוללת פעילות דינמית שוטפת בעמוד, גיוס של גולשים כ"שגרירים" של המותג והטמעה של מסרים שיווקיים חשובים בכל שיחה עם הגולשים.
  כשמדובר בפייסבוק, הלייק שלנו שווה יותר!

 • רכש מדיה
  דיספליי, מובייל, פרפורמנס ושלל ערוצים שנרכוש במדויק לקמפיין שלכם princesses and frogs.
  אנו נמצאים במערכות יחסים מעולות עם כל ערוצי המדיה וערוכים לבצע עבורכם רכש מדיה נכון ומדוייק.
  תמהיל המדיה נבנה בהתאם לצרכים הייחודיים של כל לקוח ולמטרות הקמפיין, תוך שילוב הידע המקצועי שלנו על כל היבטיו.
  תחום הנדל"ן השוקק בשחקנים ומתחרים פעילים במגוון של פלטפורמות פרסום, מצריך חשיבה אסטרטגית לבניית תמהיל המדיה האפקטיבי ביותר, שיניב את התוצאות המקסימליות עבורכם 카카오 맞고 다운로드.
  וכשזה מגיע למיקסום –  זה בדיוק תחום ההתמחות שלנו.
 • SEO – קידום אורגני
  SEO  הוא תהליך של טיפוס ארוך אל עבר הפיסגה, לכן חשוב לבצע את הטיפוס הזה עם מקצוענים.
  אנחנו מעמידים לרשותך צוות אלפיניסטים דיגיטלי מובחר שמבצע אנליזה מקיפה של מבנה האתר ברמת התוכן וברמת הקוד, בוחן את מילות המפתח בעלות הפוטנציאל הגבוה ביותר לקידום ובונה עבורך מערך קידום אורגני חכם ותוכנית פעולה ארוכת טווח. כך, צעד אחר צעד, נוביל אותך גבוה במעלה הדירוג, נדאג להשאיר אותך שם לאורך זמן ונשיג עבורך כמות פניות גבוהה שתקדם את החברה שלך לשיאים חדשים גם במאזן השנתי 레고 쥬라기 월드 다운로드.
 • עיצוב
  אומרים שמחשבה יוצרת מציאות, המחשבה שלנו יוצרת תוצאות.
  לפעמים נראה לך שכל פעילות שווקית או קמפיין בעולם הנדל"ן נראים אותו דבר?… נכון! אבל לא אצלינו!
  מחלקת הקריאייטיב של FRESH מפצחת בריפים כמו גרעינים ומספקת לכל קמפיין פרסומי מעטפת מלאה של מסר חזק, עיצוב מרהיב ותוכן מבודל ומשכנע 캡슐파이터 다운로드. הקריאייטיב שלנו מבוסס תוצאות ונבנה סביב תובנות שיווקיות מדויקות הנשענות על מחקר שוק מעמיק, ניתוח קהל היעד והבנת מניעי הפעולה השיווקיים שלו.
  התוצאה: נראות ובולטות בשטח וקמפיין פרסומי מעורר תהודה שמייצר תנועה איכותית של לקוחות online ו-   offline  לרכישת נכס דווקא בפרויקט שלך.

 • פיתוח
  איפה שרוב המתכנתים אומרים לא, אנחנו יודעים להגיד כן modern h font.
  מתוך הצורך שלנו לפתח טכנולוגיות חדשות שישרתו אותנו כחלק ממערך השיווק הדיגיטלי שלנו, הקמנו יחידת עילית של מתכנתים שמאפשרת לנו לממש כל רעיון, מורכב ככל שיהיה ולהפיח בו רוח חיים וירטואלית. אנחנו יודעים לתת מענה לכל צורך, להתממשק לכל פלטפורמה דיגיטלית ממוחשבת או סלולרית, לבנות ולנהל מאגרי נתונים גדולים, לפתח מערכות ניהול חכמות, להקים מערכים וירטואליים מאובטחים ובעיקר לגרום לכל מערכת דיגטלית לעבוד בצורה חלקה.  בקיצור, אם זה נראה לך מורכב, כדאי שנדבר.
 • פרפורמנס – performance
  מי שאמר שבעסקים אין קיצורי דרך, כנראה לא פגש את צוות הperformance – של   FRESH נדל"ן Outlook free download.
  אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו מערך דיגיטלי משומן היטב, שנבנה ושופר לאורך שנים וכולל רשת פרסום ממוקדת באלפי אתרים בישראל ורשת שותפים איכותית שכל תכליתה היא לצוד פניות רלוונטיות בפילוח מדויק. אומנם אנחנו לא מגיעים מתחום התעמלות הקרקע, אבל יש לנו גמישות גבוהה מאוד בהתאמת מודל העבודה שלנו לצרכים ולתקציב של כל לקוח. המטרה היא לאפשר לכל חברה לבצע פעילות Performance ממוקדת שתגדיל משמעותית את מעגל הלקוחות הפוטנציאליים שלה fall-out mp3.
 • סרטוני תדמית והדמיות
  תמונה אחת טובה מאלף מילים וסרטון תדמית אחד של FRESH MOVIES יגרום לך לרצות לחיות בסרט!
  אנחנו מאמינים בניצול אופטימלי של המדיום הויזואלי, בעיקר בעולם הנדל"ן שפעמים רבות מציע פרויקטים עוד בשלב התכניות, דבר המקשה על הלקוח לחוש, להרגיש ולהתרשם מעוצמתם, מאופן השתלבותם בשטח או מעיצובם הייחודי.
  הדמיות בתלת מימד יחד עם צילומי רחפן, בשילוב של אנימציה וקריינות איכותית מתבשלים היטב זה עם זה בסיר הקריאייטיבי של FRESH עד לקבלת מעדן ויזואלי מרהיב ואפקטיבי.
  בית היוצר שלנו לרשותך להפקת הדמיות וסרטוני תדמית לקראת תערוכות, לקמפיינים ממוקדים לגיוס לקוחות חדשים, להצגה וחשיפה של פרויקט חדש או ככרטיס הביקור התדמיתי של החברה.