FRESH נדל"ן הינו משרד פרסום קצה-אל-קצה, המספק מטריית שירותים רחבה לחברות מעולם הנדל"ן, היזמות והבנייה. מאחורי העכברים, המקלדות, הלידים והבאנרים שלנו עומדים אנשים מעולים עם לב גדול. אנחנו מאמינים שגם בתחום שבו הטכנולוגיה שולטת, אין תחליף לאיכות האנושית. לרשות הלקוחות שלנו עומד צוות מקצוענים, ששולט ללא עוררין בשיווק ופרסום, חי ונושם את עולם הנדל"ן על כל היבטיו, אבל גם לוקח אישית כל אחד ואחד מהלקוחות ומשקיע את הנשמה בהצלחה של כל מהלך שיווקי. אנחנו כאן כדי לספק לכם מגוון של פתרונות שאתם מכירים וגם פתרונות מעניינים שאתם פחות מכירים…

 						

אסטרטגיה שיווקית

הלקוחות שלנו לא מוציאים כסף על פרסום, הם משקיעים אותו בפרסום. האינטרנט הוא פלטפורמת פרסום אינסופית ולכן כל מהלך שיווקי שאנחנו מבצעים ברשת מתחיל בנקודה מאוד ברורה – פיתוח אסטרטגיה מקיפה המבוססת על הבנה מעמיקה בשוק הנדל"ן, מחקר שוק מעמיק, פיצוח היתרונות היחסיים של המותג ומיפוי נקודות המפגש שלו עם קהלי היעד הרלוונטים. על בסיס תהליך הלימוד המדוקדק אנחנו מתאימים לכל מותג או פרויקט, אסטרטגיה שיווקית שנתית שתמקסם את ביצועיו ותהפוך את תקציב הפרסום הדיגיטלי שלך להשקעה הכי משתלמת שביצעת.

מיתוג ועיצוב

אומרים שמחשבה יוצרת מציאות, המחשבה שלנו יוצרת תוצאות. לפעמים נראה לך שכל פעילות שווקית או קמפיין בעולם הנדל"ן נראים אותו דבר?… נכון (!), אבל לא אצלינו… הסטודיו שלנו לומד כל פרויקט על כל פרטיו, בוחר בדיוק את ה USP שיעשה את השינוי והבידול ומעבד אותו כמו שף קונדיטור שלש בצק עד שיוצאים ניצוצות של נראות מדויקת, עיצוב מבריק ומיתוג שקולע בול ומביא את הטוויסט. התוצאה: בולטות בשטח וקמפיין פרסומי מעורר תהודה שמייצר תנועה איכותית של לקוחות online  ו  offline  לרכישת נכס דווקא בפרויקט שלך. הקליקו לעבודות אחרונות 

קופי וקריאייטיב

מחלקות הקריאייטיב והקופי של FRESH מפצחות בריפים כמו גרעינים ומספקות לכל קמפיין פרסומי מעטפת מלאה של מסר חזק, עיצוב מרהיב ותוכן מבודל ומשכנע. הקריאייטיב שלנו מבוסס תוצאות ונבנה סביב תובנות שיווקיות מדויקות הנשענות על מחקר שוק מעמיק, ניתוח קהל היעד והבנת מניעי הפעולה השיווקיים שלו. הקופי שלנו מתמחה בהפיכת מילים למספרים ($) ויכול לכתוב על כל נושא כמעט, באופן שיעניין, יסקרן וידבר בדיוק בשפת האם של קהל היעד שלך.

וידאו

תמונה אחת טובה מאלף מילים וסרטון תדמית אחד של  FRESH MOVIES יגרום לך לרצות לחיות בסרט! אנחנו מאמינים בניצול אופטימלי של המדיום הויזואלי, בעיקר בעולם הנדל"ן שפעמים רבות מציע פרויקטים עוד בשלב התכניות, דבר המקשה על הלקוח לחוש, להרגיש ולהתרשם מעוצמתם, מאופן השתלבותם בשטח או מעיצובם הייחודי. צילומי רחפן, בשילוב של אנימציה וקריינות איכותית מתבשלים היטב זה עם זה בסיר הקריאייטיבי של  FRESH עד לקבלת מעדן ויזואלי מרהיב ואפקטיבי. בית היוצר שלנו לרשותך להפקת סרטוני תדמית לקראת תערוכות, לקמפיינים ממוקדים לגיוס לקוחות חדשים, להצגה וחשיפה של פרויקט חדש או ככרטיס הביקור התדמיתי של החברה.

PPC - קידום ממומן

אם עושים אותו נכון, פרסום PPC הוא מנוע צמיחה עסקי שקשה להתחרות בו. צוות הקידום של FRESH נדל"ן הוא בדיוק התוסף שיאפשר למנוע הזה להשיג עבורך ביצועים מרשימים בכל דרך ומול כל מתחרה. אנחנו מתמחים בבניית קמפיינים בשיטת PPC ובמיקסום שלהם לאורך זמן. בכל קמפיין אנחנו מבצעים מחקרים סטטיסטיים מעמיקים של מונחי חיפוש רלוונטים, מפיקים עמודי נחיתה איכותיים שייצרו יחס המרה גבוה ובונים מערך מודעות חכם שיביא לאחוזי הקלקה גבוהים. אנחנו לא בונים קמפיינים של "שגר ושכח", אלא מבצעים אופטימיזציה של כל הפרמטרים בקמפיין כדי להביא לשיפור מתמיד בתוצאות.

רכש ומדיה

דיספליי, מובייל, פרפורמנס ושלל ערוצים שנרכוש במדויק לקמפיין שלכם. אנו נמצאים במערכות יחסים מעולות עם כל ערוצי המדיה וערוכים לבצע עבורכם רכש מדיה נכון ומדויק. תמהיל המדיה נבנה בהתאם לצרכים הייחודיים של כל לקוח ולמטרות הקמפיין, תוך שילוב הידע המקצועי שלנו על כל היבטיו. תחום הנדל"ן השוקק בשחקנים ומתחרים פעילים במגוון של פלטפורמות פרסום, מצריך חשיבה אסטרטגית לבניית תמהיל המדיה האפקטיבי ביותר, שיניב את התוצאות המקסימליות עבורכם. וכשזה מגיע למיקסום –  זה בדיוק תחום ההתמחות שלנו.

סושיאל

FRESH נדל"ן מעמידה לרשותך צוות של מומחים ל"מינגלינג מקוון" שיודעים להשתמש בפלטפורמות החברתיות המובילות בעולם ולהפוך אותן לכלי יעיל לקידום שיווקי של עסקים. אנחנו מתייחסים לפעילות בסושיאל כקמפיין פרסומי לכל דבר ובונים תוכנית עבודה פרטנית הכוללת פעילות דינמית שוטפת בעמודי האוהדים, גיוס של גולשים כ"שגרירים" של המותג והטמעה של מסרים שיווקיים חשובים בכל שיחה עם הגולשים. כשמדובר בסושיאל – הלייק שלנו שווה יותר!

SEO קידום אורגני

SEO הוא תהליך של טיפוס ארוך אל עבר הפסגה, לכן חשוב לבצע את הטיפוס הזה עם מקצוענים. אנחנו מעמידים לרשותך צוות אלפיניסטים דיגיטלי מובחר שמבצע אנליזה מקיפה של מבנה האתר ברמת התוכן וברמת הקוד, בוחן את מילות המפתח בעלות הפוטנציאל הגבוה ביותר לקידום ובונה עבורך מערך קידום אורגני חכם ותוכנית פעולה ארוכת טווח. כך, צעד אחר צעד, נוביל אותך גבוה במעלה הדירוג, נדאג להשאיר אותך שם לאורך זמן ונשיג עבורך כמות פניות גבוהה שתקדם את החברה שלך לשיאים חדשים גם במאזן השנתי.