‹ חזור

עולם הנדל"ן

סיטואציית הרכישה בעולם הנדל"ן, התהליך שעובר הלקוח ופרק הזמן הלוקח מרגע הבשלת ההחלטה לכדי ביצוע הינם שונים בכל פרמטר אפשרי מכל סיטואציית רכישה אחרת Download the complaint form.

לקוח שרוכש דירה או קרקע לבניית בית הוא לא לקוח רגיל המבקש לבצע רכישה של מוצר צריכה או שירות, מדובר בלקוח העומד לבצע את הרכישה הגדולה ביותר בחייו 스트리트 파이터 5 다운로드!
כאשר מדובר ברכישת נכס נדל"ן, תהליך קבלת ההחלטה של הלקוח הינו מורכב וכרוך בשלבים רבים שעליו לעבור תוך למידת הנושא, השוואת החלופות העומדות בפניו ואיסוף כמות רבה של פרטים עד שהוא מגיע לנקודה בה הוא מקבל את ההחלטה לבצע את העסקה ולרכוש נכס oracle blob.

גם לאחר שנתקבלה ההחלטה, ממשיך הלקוח בתהליך מעניין ומורכב הכולל בחינת העיר, השכונה, הרחוב, היזם המבצע, דירות יד שנייה 더길티 다운로드. הוא נעזר במידע ממתווכים,  אתרי לוחות ומתוודע לכמות ניכרת של אינפורמציה תוך זמן קצר מאוד 1password. לאורך התהליך, הלקוח מושפע מגורמים ו"טריגרים" רבים עד שבסופו נרקמת העסקה, נשלפת העט ונחתם חוזה בשעה טובה 심즈4 갤러리 다운로드.

התהליך הינו ייחודי גם מבחינת פרק הזמן שבין קבלת החלטה לרכוש נכס לבין רכישתו בפועל birthday invitation form. הדבר עשוי לקחת מספר חודשים ולעיתים אף שנים.

סיטואצייה ייחודית – מצריכה פתרונות ייחודיים
אנחנו כאן בכדי לייצר אותם בעולם הדיגיטל, עבור עולם הנדל"ן 피파2 베트남서버 다운로드.

מה זה נדל"ן מסחרי / ריטייל?

נדל"ן מסחרי כולל נכסים אשר אינם מיועדים למגורים, כגון חנויות ומשרדים Windows 7 Hangul 64 bit iso download.
השקעה בנכס מסחרי הינה השקעה נדל"נית אלטרנטיבית להשקעה בנכס למגורים כיוון שהיא עשויה להיות בעלת תשואה גבוהה לאורך זמן וליהנות מביקושים קשיחים בחוזים ארוכי טווח rpgvxace 다운로드.

רוב המשקיעים הישראלים מעדיפים להשקיע בנדל"ן למגורים כיוון שמדובר בהשקעה מעט יותר קונבנציונאלית ואף אמוציונאלית. משקיע פיננסי בלבד יוכל לבחון השקעה בנכס מסחרי בצורה שונה ופעמים רבות להעדיף אותה על פני נכס למגורים.

אנחנו ב FRESH יודעים לדבר בשפת משקיעי הנדל"ן ויודעים לשווק את נקודות החוזקה והיתרונות ברכישת נכס מסחרי מכל סוג, למשקיע הפוטנציאלי.
את שפת המשקיעים אנחנו מתרגמים לשפת הדיגיטל שהיא שפת האם שלנו.

אם יש לכם משרדים למכירה או להשכרה וחנויות שהייתם רוצים לקדם – פנו אלינו נשמח לעזור!

נדל"ן במספרים

דירות יד1
בישראל, נרכשות בממוצע כ  40,000 דירות חדשות בשנה.
בשנים האחרונות לאור חוסר יכולת של הענף לענות על היקפי הביקוש מספר הדירות המיוצרות ירד ובהתאמה ירדה גם כמות הדירות הנמכרות.

דירות יד2
בישראל, נרכשות בממוצע כ 60,000 דירות יד שנייה בשנה, מתוכן כ 33% נמכרות באמצעות מתווכים.

שיפוצי דירות ובתים

  • מידי שנה כ 14% מהאוכלוסיה משפצים את דירותיהם, כלומר כ 250,000 שיפוצים בשנה.
  • כ 65% משפצים דירה בבניין ו כ 35% משפצים בית פרטי
  • כ 20% מהמשפצים משתמשים בשירותים של מעצבי פנים
  • ההוצאה הממוצעת על שיפוץ היא 50,000 ₪
  • כ 20% מהמשפצים זקוקים להיתר בנייה.